Brystimplantat fra Motiva - hva sier pasientene om sine erfaringer?
Brystimplantater fra Motiva har de siste årene blitt meget populære fordi de gir meget fine bryster kombinert med svært lav risiko for komplikasjoner sammenliknet med tidligere brystimplantater. I tillegg gjør protesenes elastisitet at man kan operere dem inn via kortere arr under brystet samt via armhulen, hvilket er vanskelig med de fleste andre typene av brystimplantater.
Bestill time for en uforpliktende konsultasjon hos spesialist i plastisk kirurgi.
Ring 21 05 56 60 (eller 941 78 558) eller Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..
Her kan du lese hva kvinner som har valgt silikon fra Motiva sier om sine erfaringer og om resultatet!
Cosmo anbefaler brystforstørrelse med brystimplantater fra Motiva
Brystforstørrelse med silikon eller eget fett…
Beskrivelse | Pris |
---|---|
Brystforstørrelse med runde silikonproteser fra Mentor | 43.900 inkl.mva. |
Mentor Xtra | 51.900 inkl.mva. |
Brystforstørring med Motiva Ergonomix proteser (inkl. Keller funnel) Ergonomix er myke silikonproteser som gir et svært naturlig resultat. Protesen endrer form når man står hvilket gir et naturlig bryst. I tillegg beveger protesen seg med brystet og er svært myk å ta på. En annen fordel ved at den er så myk, er at du får kortere arr samt at den kan legges inn via armhulen. Motiva-proteser gir lavest risiko for hard kapsel. Cosmo Clinic anbefaler brystoperasjon med Motiva-proteser. Les kvinners erfaringer med silikonproteser fra Motiva Implants her… |
49.900 inkl.mva. |
Brystforstørring med anatomiske proteser | 51.900 inkl.mva. |
Brystforstørring med Motiva Ergonomix og korte arr | 52.900 inkl.mva. |
⭐ Ergonomix2 / Motiva JOY - de nyeste, mykeste og mest elastiske protesene på markedet. Protesene er tilgjengelig som en del av VIP-programmet Motiva JOY. Programmet inneholder den nye og innovative silikonprotesen Ergonomix2, den mest avanserte og naturlige silikonprotesen på markedet. Programmet inkluderer en utvidet garanti og en lekker BH fra Motiva! | 65.900 inkl.mva. |
Ergonomix2 via armhulen / Motiva JOY | 75.900 inkl.mva. |
Brystforstørring endoskopisk via armhulen (transaxillær brystforstørrelse) | 59.900 inkl.mva. |
Brystforstørring med Motiva Ergonomix protese og samtidig eget fett (hybrid) | fra 65.000 inkl.mva. |
Protesebytte med Mentor proteser | fra 55.000 inkl.mva. |
Protesebytte med Motiva Ergonomix silikonproteser | fra 61.900 inkl.mva. |
Brystforstørring med eget fett / fettransplantasjon til bryst Brystforstørrelse med eget fett gir større bryster med naturlig form og mykhet samtidig som vi fjerner uønsket fett fra mage eller lår. |
fra 69.500 inkl.mva. |
Brystforstørring med samtidig brystløft (Mentor) | fra 69.500 inkl.mva. |
Brystforstørring med samtidig brystløft (Motiva) | fra 76.000 inkl.mva. |
Fjerne proteser uten kapsel («explant») | 28.000 inkl.mva. |
Fjerne proteser med hard kapsel – kapselektomi «en bloc» | fra 41.900 inkl.mva. |
Flere anmeldelser etter brystforstørrelse med Motiva-proteser
«Jeg har vært operert med Motiva Hybrid hos Thomas Berg i august 2019. Jeg valgte Motiva Hybrid framfor vanlig brystforstørrelse siden brystene mine hadde forskjellige størrelse. Og resultatet har vært over alle mulige forventninger. På selve operasjonsdagen følte jeg meg kjempegodt tatt vare på, og jeg var ikke redd ett sekund. Jeg har fått veldig fine, naturlige og kjempemyke bryst. Jeg kom meg også veldig fort i form igjen etter operasjonen. Arret under brystet er kjempekort og arret på lårene (fra fettransplantasjonen) er helt usynlig. Jeg hadde aldri trodd at dette skulle bli så bra. Jeg kan på det sterkeste anbefale Thomas Berg. Han har gjort en kjempebra jobb. Hadde noen spurt om jeg ville gjort dette igjen, så hadde jeg sagt JA uten tvil.»
«Etter vektreduksjon som ble i overkant, «mistet jeg meg selv». Da jeg bestemte meg for å gjøre noe med det, valgte jeg Cosmo. Anbefaler Tomm og teamet på det varmeste. Med bakgrunn i spesialisthelsetjenesten kan jeg si at de er profesjonelle og ivaretar pasient og fag på en utmerket måte.»
Brystoperasjon ved Cosmo Clinic i Oslo
Cosmo Clinic har lang erfaring med alle typer vanlig plastisk kirurgi. Vanlige inngrep er brystforstørrelse med silikonproteser, brystløft, brystreduksjon, brystforstørring med eget fett og brystreduserende operasjon hos menn med forstørrede bryster (gynekomasti). Vi har topp moderne lokaler som ligger diskré til i Nydalen sentralt i Oslo, like ved BI og Storo Storsenter. Det er gode parkeringsmuligheter og lett å komme til oss med kollektivtransport. Konsultasjon er selvfølgelig helt uforpliktende.
Adresse: Sandakerveien 114 B, 0484 Oslo
Telefon: 21 05 56 60
Epost: send oss en epost